SON DAKİKA

Ürperten görüntüler…

Bu haber 22 Mart 2020 - 19:01 'de eklendi ve 130 views kez görüntülendi.
Ürperten görüntüler…

Herkes tek yürek, düşman belli; Korona virüsü. Virüs tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Yayılımını engellemek ve can kayıplarının önüne geçebilmek için de çeşitli tedbirler uygulamaya alınıyor.

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlıklardan yerel yönetimlere, sağlık müdürlüklerinden, eczacılara, küçüğünden büyüğüne kadar durumun bilincinde olan herkesin dilinde ‘Evde kal’ çağrısı var. Uyarılara çoğunluk uysa da dinlemeyenler de azımsanmayacak ölçüde.

#EVDEKAL TÜRKİYE, DIŞARI ÇIKMA

İzleyeceğiniz bu özel görüntülerin yerini özellikle paylaşmıyoruz. Corona virüs şüphesiyle yaşamını yitiren bir vatandaşımız özel giysili ekipler tarafından bugün mezarlığa götürülerek toprağa verildi. Sorumluluğumuz gereği daha fazla bilgi vermeyi uygun bulmuyor, bu görüntülerin ibret alınarak yetkililerin uyarı ve ikazlarına, koydukları kurallara uymanızı rica ediyoruz…

Benzeri görüntülerin daha fazla çoğalmaması için #evdekal Türkiye çağrısını yineleyerek, yetkililerin ikazlarını dinlenmesinin önemini bir kez daha vurguluyoruz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA