Her yıl olduğu gibi şubatın ilk aylarında düzenlenen "Oyun İstanbulu" dijital eğlence ve oyun fuarı katılımcıları için muhteşem 4 gün geçti. Farklı oyun konsollarında ve PC şirketlerinde yeni donanım ve oyun deneyimi yapma şansına sahip olan katılımcılar, Standlar turnuvalar için özel arenadaki maçları coşkuyla izliyorlardı.

Oyun ve teknoloji dünyasının ünlü figürleri de furolara katılmıştı. Geçen yıl olduğu gibi NVIDIA ve Blizzard, Overwatch ile olan ilişkilerini sürdürdü. Overwatch League'in ana sponsoru OMEN by HP bu ikiliye katıldı ve bu yıl özel olarak fu görüntüsü için hazırlanan GeForce Aşırı Saat Maçı, 200 metrekarelik büyük bir alana kuruldu ve Kapılar katılımcılara. Aşırı yürüyüş meraklıları, toplam 30 bin TL değerli ödül için adrenalin doluydu.

PlayStation Türkiye, serginin bir diğer alanını, son yıllarda gördüğümüz en eğlencelerden biri haline getirdi. Standın ortasındaki "Siz O Sizsiniz", bir cam odanın ortasına yerleştirilmiş, samimi bir oyun ortamı yaratmak için bir ev olarak süslenmiştir. Ubisoft resmi Rainbow 6, Assassin's Creed Origins ve Far Cry 5'i tekli gösterilerde deneyimledi. Büyük markalara ek olarak, Indie geliştiricileri fuard katılımcılarına güzel oyunlarını sundu. Bir yıl daha beklemek zorunda kaldık …Source link

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.