App Store, Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanan, kadınların siyasi ve sosyal bilinirliğini artırmak, "Bugün" ve "Günümüz" ve "Günümüz" alanlarını özelleştirerek ekonomik, siyasi ve sosyal kazanımların kutlanmasına adamış olan bu özel günü kutluyor. Uygulamalar "sekmeleri.

He2 Apps'in kurucusu Neslihan Aydınoğlu, kendi hikayesini App Store Today hikayesinde anlatıyor.

Kelimelik oyununu geliştiren Neslihan Aydınoğlu, "Bilgi güçtür ve iyi davranan bir kişiye engel yoktur"

Neslihan "Benimle paylaştığım birçok insana sinir bozucu tepkiler aldım. Düşler hakkında, ancak insanlar ne istediğini çok iyi bildiklerinde, geribildirim ne kadar olumsuz olursa olsun, kolayca vazgeçmiyorlar "

İstanbul merkezli stüdyo kurucuları Neslihan ve Deniz Aydınoğlu tarafından geliştirilen efsanevi Türkçe sözcük oyunu He2 Apps, App Store'da tam beş yıl oldu ve o zamandan bu yana 11 milyon kişinin ekranına erişti.

Ayrıca Uygulamalar sekmesi bu anlamlı günde özel bir uygulama önerisi yayınladı. Uygulamalar dünyasının zengin içeriğinden dikkatle seçilmiş uygulamalar, kadınların Dünya Kadınlar Günü'ndeki karakteriyle eşleşir.

App Store, Dünya Kadınlar Günü kutlamalarının ötesinde uygulama önerileri sunuyor.

"Dünya Kadınlar Günü kutsanmak!"

"Sizi mutlu Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!" ünvanlı olarak çevrenizdeki görkemli kadınların bu anlamlı gününü kutlamak için gerekli tüm başvuruları.

Üretken kadınlar için Notes Writer uygulamasıyla, Hello7 ile not yazabilir, Hello7 ile kolayca İngilizce öğrenebilir, hayatınızı Todoist ile organize edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Slidor'lu VR üretimindeki Prisma'lı fotoğrafları 'güvenle' & # 39; KADIN.

Bionluk'tan iTunes U'ya kadar olan çeşitli teklifler, yaratıcılığını Kickstarter

sağlıklarını önemseyen kadınlar gibi girişimcilik uygulamalarına gösterebilirler

Sosyal paylaşımı seven kadınlar için Akrep, Kapsam, Houseparty, Vero başlık altında eğer çekingen değilsen.

Lego AR Studio

App Store'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak uyarlanmış tüm hikaye ve uygulama önerileri için iOS'tan iOS'taki App Store'a.

Küçük Konuşan Maymunlar, farklı oyun oynayabilir ve Artkive veya Devar gibi uygulamalarla eğlenebilir. Bugün ve ayrıca Uygulamalar sekmesini ziyaret etmek için yeterli.
Source link

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.