Çok yakında genel merkezi otağı Ankarada olup tüm illerde il otağlarının açılışına geçip,40 Turan yurdundaki Türk ve akraba toplulukları ile milli kültür milli tarih milli töre milli birlik beraberlik milli kalkınma dayanışma alanlarına Türk dünyasına köprü olmaya çıkacağız.çalışmalarımız din mezhep siyasi görüş ayrımcılığı yapmadan hızla devam ediyor diyen Derviş Recep VAR ,Türk milletini milli birlik beraberliğe davet edip soydaşlarımız ile elele olmaya davet etti.

Dünyaya nizam, devletlere adalet, milletlere hürriyet istiklal, ülkümüz kızıl elma TURAN diyen gençler bir arada. Çok yakında genel merkezi otağı Ankara’da olup tüm illerde il otağlarının açılışına geçip, 40 Turan yurdundaki Türk ve akraba toplulukları ile milli kültür milli tarih milli töre milli birlik beraberlik milli kalkınma dayanışma alanlarına Türk dünyasına köprü olmaya çıkacağız. Çalışmalarımız din mezhep siyasi görüş ayrımcılığı yapmadan hızla devam ediyor diyen Derviş Recep VAR, Türk milletini milli birlik beraberliğe davet edip soydaşlarımız ile el ele olmaya davet etti.

TURAN UYGARLIĞI GENEL BAŞKANI DERVİŞ RECEP VAR ve GENÇLİK ve SPOR KONFEDERASYONU EGE BÖLGE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında sportif faaliyetlerde birlikte hareket etme kararı alındı.

Başkan Dr.Recep VAR; Yüce Yaradan’ın izni ile 40 Turan yurdundan sporcu kardeşlerimizi Türkiye’ye getirerek sportif müsabakalarda tüm dünyaya TURAN Uygarlığını ve milli kültürümüzü tanıtacağız dedi.

Geskon Ege Bölge Başkanı Sn. Şahin EKİCİ elimizden gelen ne ise tüm olanaklarımız ile destek olmaya hazırız dedi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.